В екстер’єрі нової моделі змінилася решітка радіатора, в якій з’явилися вставки в формі літери «V» і накладка в стилістиці Nissan GT-R. Крім цього машину оснастили новими фарами, що мають LED-секції. Налаштування обладнання Mikrotik Довжина новинки трохи виросла в порівнянні з минулим варіацією – 4810 мм (+20 мм). А відстань між осями складає 2850 мм.
У салоні можна помітити нову інформаційно-розважальну систему і екран з функцією проекції. Крім того, в оформленні інтер’єру використані інші матеріали обробки.
Новий Skyline оснащується бітурбірованним 3-літровим двигуном V6 продуктивністю 300 або 400 к.с. Мотор працює разом 7-діапазонною АКПП і задньопривідною системою. Також доступна версія моделі з гібридним силовим агрегатом, що складається з двигуна на 3,5 літра віддачею 306 к.с. і електромотора на 68 к.с. Гібридний Skyline пропонується з повним приводом.
В Японії новинка вже надійшла в продаж за ціною від 4 274640 йен (від 1 000 000 гривень). Вартість гібридного седана з «автопілотом» становить 5 474 520 ієн (біля 1 500 000 гривень).
З настанням холодів багато водіїв відправляють свої автомобілі "у сплячку" - найчастіше у гараж або…
Для більшості українських водіїв пів мільйона гривень - це значна сума, за яку хочеться придбати…
Коли у 2009 році Ram відокремився від Dodge, мало хто міг передбачити, що новостворений бренд…
Українським водіям, які ігнорують заміну шин на зимові, невдовзі може загрожувати новий штраф. До Верховної…
Більшість автозаправок ставляться до безпеки свого персоналу та клієнтів максимально серйозно. На території АЗС завжди…
На дорогах водії часто стикаються з питаннями від поліцейських на кшталт: "Куди прямуєте?" або "З…
Leave a Comment