Деякі деталі про новий автомобіль Skoda Octavia вже були відомі. Тепер з’явилося “живе” фото, яке підтверджує припущення щодо цієї моделі.
Компанія Skoda вже оприлюднила офіційний ескіз автомобіля. Однак, витримати інтригу до презентації не вдалося. Фото Skoda Octavia з’явилося в співтоваристві шанувальників даної марки автомобілів, завдяки недоліків онлайн-конструктора. Швидше за все, за чиєюсь помилку в нього додали знімок новинки. На користь цієї теорії наводять той факт, що на даному етапі в конструкторі відсутня Skoda Octavia в ліфтбек кузові. Зображення машини повторює збудовані раніше припущення про її зовнішньому вигляді.
Skoda Octavia успадкувала деякі риси попередніх оновлень марки. Головні фари тепер не двосекційні, а стандартні. У тандемі з оновленою гратами радіатора автомобіль виглядає більш солідно.
Офіційно Skoda Octavia в ліфтбек кузові представлятимуть 11 листопада поточного року. Пізніше очікується поповнення в сімействі Scout.
Tesla тихо додала до європейської лінійки Model Y нову версію - Standard Long Range RWD.…
Світові автовиробники все частіше переглядають свої плани щодо електромобілів. Ще кілька років тому здавалося, що…
Subaru представила нову версію WRX STI Sport, але повноцінного повернення легендарного WRX STI цього разу…
Позашляховик Mercedes-Benz G-Class давно відомий як один із символів бренду, але його висока ціна робить…
Сьогодні водії майже перестали купувати бензин "про запас". На АЗС рідко можна побачити людей, які…
Гібридні автомобілі стають популярними, адже обіцяють економію пального та менший вплив на довкілля. Але навіть…
Leave a Comment