Porsche Speedster представлений без вітрового скла

0
461

Як добре відомо тим, хто знайомий з верхніми шарами швидкорозвиваючогося ринку, є нова ніша, яка приваблює все більше автовиробників, автомобілях яких відсутній дах і вітрове скло.

Не те, щоб компанія Ferrari винайшла велосипед у випадку з Monza SP1 і SP2, але Маранелло безумовно допоміг цій концепції завоювати популярність. McLaren вже оголосила про свої наміри створити свій спідстер, в якості конкурента Ferrari Monza Rival.

Навіть Porsche приєднався до гри, хоча і поки не на комерційному рівні.

Мається на увазі концепція Bergspyder, заснована на Boxster 2018 року, з якою ми познайомилися в червні, незважаючи на ідею, яка з’явилася в 2015 році.

Незважаючи на те, що Bergspider 1968 року був важчий на 400 кг і призначався для гірських пригод, він, як це робить машина нового століття, приковує погляди до екранів.

В даний момент Porsche посилається на труднощі з реєстрацією на деяких ринках як на причину, по якій новинка не пропонується публіці. Але що, якщо справи підуть в гору, і у Ferrari Monza SP1/SP2 і McLaren Speedster з’явиться реальний конкурент?

Поки рендеринг, представлений перед нами, демонструє, як може виглядати спідстер у виконанні німецького бренду. Все почалося зі звичайного ескізу, створеного дизайнером Гилнеем Хоффманном Борхесом, в той час як лейбл Spdesignest додав кольору і тіні, які наблизили двомірне зображення реального життя.

І хоча Porsche не оголошувала про свої наміри створити такий автомобіль, який-небудь ексцентричний шанувальник, можливо, вже готує таку збірку, хоча необов’язково відправною точкою для цього має послужити зображений тут Taycan.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.