Lexus посів перше місце в рейтингу задоволеності споживачів

0
263

Нове дослідження Американського індексу задоволеності клієнтів (ACSI) показало, що споживачі стали менше задоволені своїми транспортними засобами.

Згідно з дослідженням, рівень задоволеності знизився на 3,7% з минулого року до 79 балів за 100-бальною шкалою.

Зниження було майже повсюдним, так як 21 з 27 брендів в дослідженні показали зниження рівня задоволеності. Крім того, споживачі кажуть, що якість і вартість автомобілів погіршилися.

Проте «в плюс» вийшла марка Lexus, яка набрала 84 бали, випередивши Mercedes-Benz (83). На третьому місці була нічия з сімома брендами, оскільки Audi, BMW, Honda, Infiniti, Lincoln, Subaru і Volvo отримали по 82 бали.

З іншого боку, Fiat Chrysler Automobiles виявився не в кращому становищі, так як володіє двома найменш задовольняючими брендами. Dodge набрав 74 очки, в той час як Chrysler опинився на останньому місці з 71 балом.

У той час як більшість брендів відзначили незначне зниження задоволеності, були деякі помітні виключення. Infiniti побачила найзначніше поліпшення за останні кілька років-показник задоволеності виріс з 78 до 82.

Люксовий бренд був одним з трьох автовиробників, які отримали надбавку, а двома іншими є Chevrolet і Mercedes. Nissan і Volkswagen продемонстрували найбільший спад, оскільки рівень задоволеності для обох брендів впав на 6%. У числі найгірших автовиробників числиться Jeep, у якого зафіксовано зниження на 5%.

Одним з ключових висновків дослідження є зростання цін, яке може вплинути на рівень задоволеності, оскільки середня ціна угоди з новим транспортним засобом цього року досягла рекордної позначки в 37 тис. доларів.

Це особливо вірно для автомобілів Chrysler, оскільки власники повідомили, що у них була «найгірша пропозиція на авторинку». Дослідження також показало, що покупці не так задоволені технологіями або витратою бензину, як в минулому році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.