Головні помилки при використанні автомобільного кондиціонера

0
401

В окремих машинах холодоагент охолодить додатково бардачок і знаходяться в ньому напої. Але при цьому не кожен власник уявляє собі правила настройки і використання системи кондиціонування.

Серед частих помилкових дій, при залученні клавіші «A / C» або кондиціонера в складі клімат-контролю, зустрічаються:

  1. Встановлення максимальної потужності після посадки в машину. Полегшити завдання кондиціонеру нескладно, якщо попередньо провітрити салон природним шляхом. Починати роботу з 30 ° С ефективніше, ніж охолоджувати салон з 50 ° С.
  2. Використання рециркуляції. Охолодити замкнутий обсяг повітряної маси вийде швидше, ніж постійно пропускати гаряче повітря, що надходить з вулиці. Надходження свіжих мас допускають пізніше під час руху.
  3. Залучення пристрою ще до настання спекотного дня. У далекій поїздці не варто чекати розігріву повітря на вулиці. Створення комфортних умов – вологості і температури з ранніх годин зменшить навантаження на кондиціонер.
  4. Вибір напрямку потоку повітря. Шлях руху струменя – зверху вниз, що забезпечить рівномірне перемішування повітря в салоні. Неправильним є напрямок потоку в обличчя або в ноги.
  5. Проведення періодичного технічного обслуговування. Салонний фільтр підлягає заміні через кожні 15-20 тис. Км. Холодоагент є гигроскопичной рідиною. З цієї причини його періодична заміна в рамках ТО є обов’язковою процедурою.

В умовах регулярної зміни сезонів року, перепадів температури догляд за автомобільним кондиціонером є умовою його безвідмовної роботи.

ДЖЕРЕЛОcar.ru
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.