КрАЗ виготовив нові бортові вантажівки (Фото)

0
767

З Кременчуцького автозаводу до споживача вирушила остання одиниця з партії автомобілів КрАЗ-65053, виготовлених згідно умов українського контрагента. Цим відвантаженням «КрАЗ» завершив виконання контракту, укладеного з найбільшим в Україні металургійним комбінатом.

Про це пише Твоя МАШИНА з посиланням на прес-службу автовиробника.

Бортові машини КрАЗ-65053 (6х4), вантажопідйомністю 17 тонн, будуть задіяні для забезпечення технологій виробництва меткомбінату, а також доставки обладнання, запасних частин та інструменту до місця проведення ремонтних робіт. Комплектація машин – стандартна. Із додаткових опцій: в кабіні водія – додатковий обігрівач і паски безпеки, у гальмівній системі – АБС.

Внутрішньому і зовнішньому ринкам український виробник пропонує широку лінійку бортових вантажівок КрАЗ різного класу вантажопідйомності, колісних формул і компонувальних рішень. Ці машини – універсальні трудівники, які перевозять до 20 тонн вантажу, ремонтні бригади і обслуговуючий персонал, буксирують причепи повною масою до 30 тонн. Створені на базі бортових автомобілів КрАЗ спеціалізовані універсальні автомобілі дуже популярні на ГЗК, меткомбінатах, в дорожній та нафтогазовій галузях. Вони можуть мати чотирьохдверну кабіну, оснащуватися кондиціонером і іншими додатковими опціями, які побажає замовник.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!