Categories: Авто

KIA представила оновлений кросовер KIA Sorento Prime

Корейська компанія KIA представила рестайлінговий кросовер KIA Sorento для ринку Південної Кореї, відомий в Україні під назвою KIA Sorento Prime. Новинка обзавелася переглянутими зовнішнім виглядом і додатковими електронними асистентами.

Новий KIA Sorento Prime забезпечили видозміненими чорними хромованими радіаторними гратами і іншим дизайном 19-дюймових колісних дисків. Машину облаштували активною системою підтримки рядності руху, опцією стеження за втомою водія і системою автоматичного перемикання світла з дальнього на ближнє.

Підкапотний простір KIA Sorento для Південної Кореї займають 2- і 2,2-літрові дизелі з продуктивністю 186 і 202 кінських сили. Крім того, передбачається 2-літровий 240-сильний турбодвигун. Вони приводяться в дію 8-діапазонною АКПП.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Kia

Останні записи

Чи можна заперечити штраф, якщо розмітку замело

Штраф можна оскаржити у випадку, якщо дорожню розмітку було замело снігом, вкрито льодом або забруднено…

10.01.2026

Рятувальники розповіли, як правильно відкопувати автомобіль від снігу

Фахівці МНС України підготували детальні рекомендації для водіїв, як безпечно та без зайвих ризиків визволити…

10.01.2026

Типові помилки водіїв під час зупинки поліцією

Зустріч із поліцією та навіть притягнення до адміністративної відповідальності за порушення ПДР - ситуації неприємні,…

10.01.2026

6 правил запуску двигуна взимку: як уникнути проблем і зберегти акумулятор

Зима — час, коли навіть досвідчений водій може зіткнутися з несподіваними проблемами: холодний двигун, ледве…

10.01.2026

Dacia готує новий універсал C-Neo: перші фото

Сучасні Dacia вже майже не нагадують старі "Логан", "Сандеро" чи "Дастер" 2000-х. Автомобілі залишаються бюджетними,…

10.01.2026

Mercedes-Benz CLA став автомобілем року в Європі

Переможцем престижного конкурсу "Car of the Year" став новий седан Mercedes-Benz CLA. Рішення ухвалило журі,…

10.01.2026