Categories: Авто

Показано фото серійного спорткара Toyota Supra нового покоління

Share

Фотошпигуни зняли новий Toyota Supra під час його транспортування. Знімок з машиною показав сайт SupraMK. Очікується, що автомобіль дебютує в рамках мотор-шоу в Детройті в січні майбутнього року. Про ціннику новинки поки немає даних.

Нагадаємо, японці і баварці спільно розробляють платформу для Toyota Supra і BMW Z4 з 2014 року. У модельному ряду Toyota відроджений спорткар виявиться на щабель вище GT86, і виступить в ролі нового флагманського купе марки.

Toyota Supra нового покоління оснастять рядним 6-циліндровим мотором і заднім приводом. Передбачається, що машина отримає двигун 3.0 віддачею 340 л.с. / 500 Нм від BMW. До «сотні» японська модель зможе розганятися за 4,5 с. Очікується, що агрегат спорткара укомплектують 8-АКПП ZF.

Нова Toyota Supra буде важити близько 1 500 кг з розподілом маси по осях 50:50. Кузов авто виготовляється з алюмінію і сталі.

Очікується, що спорткар в майбутньому отримає гібридну версію на базі вищеописаного мотора. Також у машина з’явиться «гаряча» модифікація GRMN.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Toyota

Останні записи

Чому автомобіль їде жвавіше в дощ і прохолодну погоду

Водії часто помічають, що в дощову або прохолодну погоду автомобіль ніби їде жвавіше. Двигун працює…

13.06.2025

В Україні заборонили мити та ремонтувати авто у дворах і на вулицях

В Україні водіям відтепер заборонено мити, ремонтувати чи обслуговувати свої автомобілі на вулицях, у дворах…

13.06.2025

Skoda Kylaq 2026 отримає нову комплектацію між Classic і Signature

Skoda готує нову проміжну комплектацію кросовера Kylaq 2026, яка буде розташована між базовою Classic та більш…

13.06.2025

Кросовер Mitsubishi Eclipse Cross нового покоління показали на перших зображеннях

Компанія Mitsubishi активно працює над новим поколінням кросовера Eclipse Cross, який з’явився ще у 2017…

13.06.2025

Toyota оновлює Land Cruiser 300 з новим гібридним двигуном і покращеною економічністю

Toyota готується до запуску оновленої версії позашляховика Land Cruiser 300. Модель отримає легке оновлення дизайну…

13.06.2025

Volkswagen представив найшвидший Golf GTI за всю історію

П'ятдесятиріччя Golf GTI Volkswagen 2025 відзначає запуском найпотужнішої та найшвидшої версії в історії моделі -…

13.06.2025