Українські КрАЗи показали в Єгипті (Фото)

Час читання: 2 хв.
0

У Єгипті вперше проходить масштабна Міжнародна виставка з питань оборонної промисловості «EDEX 2018» (Egypt Defence Expo). «АвтоКрАЗ» пропонував відвідувачам виставки свої останні військові розробки. У їх числі – макети автомобілів КрАЗ-Фіона і прототип важкого евакуатора 8×8 – КрАЗ-HRV.

Триденна виставка є продуктивною платформою для створення і зміцнення ділових відносин, обговорення різних питань, – відзначають топ-менеджери ПАТ «АвтоКрАЗ», які зараз працюють на виставці. Вони впевнені, що «EDEX 2018» стане першою в своєму роді виставкою озброєнь не тільки в Арабській Республіці Єгипет, а й на всьому Африканському континенті.

Слід зазначити, що АРЄ – країна, з якою у Кременчуцького автозаводу давні міцні зв’язки. КрАЗи тут добре знають, люблять і вміють з ними працювати, модифікуючи під свої потреби. У різний час, починаючи з 1961 року, Кременчуцький автомобільний завод поставив до Єгипту майже 4000 автомобілів КрАЗ різних моделей і модифікацій. Вони зарекомендували себе як проста в експлуатації, надійна і витривала техніка. КрАЗи служать в Єгипті вже понад півстоліття, їх бездоганна робота в важких природно-кліматичних і дорожніх умовах цієї країни сприяє продовженню співпраці споживачів Єгипту і українського виробника – заводу «КрАЗ».

За даними організаторів, в «EDEX 2018» беруть участь 373 єгипетські і іноземні компанії оборонної галузі з 41 країни світу. У дні проведення виставки чекають десять міністрів оборони, сім начальників генеральних штабів і вісім міністрів оборонної промисловості з різних країн світу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!