Tesla представила в Європі здешевлену Model 3 з ціною від 37 970 євро

Час читання: < 1 хв.
Tesla представила в Європі здешевлену Model 3 з ціною від 37 970 євро

Tesla вивела на європейський ринок здешевлену версію Model 3 – це сталося через два місяці після її появи у США. Новинка покликана підсилити позиції компанії на тлі зниження попиту й зростаючої конкуренції з боку європейських та китайських брендів.

Бюджетна модифікація отримала спрощене оснащення, проте зберегла запас ходу понад 480 км за циклом WLTP. Автомобіль оснащується 18-дюймовими дисками та більш простим інтер’єром із тканини та штучної шкіри. При цьому немає вентиляції сидінь, відсутній задній екран, а регулювання керма виконується вручну. Обирати можна лише серед трьох кольорів кузова: сірого, білого та чорного.

Реклама

У Німеччині початкова ціна становить 37 970 євро, у Норвегії – 330 056 крон, у Швеції – 449 990 крон. Для порівняння, більш оснащена версія Model 3 Premium на німецькому ринку коштує майже на вісім тисяч євро дорожче.

Поставки нової модифікації заплановані на перші місяці 2026 року. Tesla сподівається, що доступніша ціна допоможе протистояти моделям на кшталт Volkswagen ID.3 та BYD Atto 3. Водночас аналітики по-різному оцінюють рішення Ілона Маска робити ставку на здешевлені комплектації, адже це може негативно вплинути на продаж дорожчих версій Model 3.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Немає записів для відображення