Mazda готує новий субкомпактний кросовер, який, ймовірно, отримає назву CX-20 і замінить нинішню модель CX-3. Перші зображення новинки з’явилися ще на початку року, а зараз Carscoops опублікував оновлені неофіційні рендери, створені на основі вже наявної інформації. Дизайнер представив модель у фірмовому стилі Mazda Kodo, який також використовують у старших кросоверах CX-60 та CX-90.
Kodo-дизайн базується на трьох основних елементах: Yohaku (естетика порожнього простору), Sori (баланс форм) і Utsuroi (гра світла і тіні). У CX-20 ці принципи втілено через плавні лінії кузова, похилий дах, велику решітку радіатора і компактний, низький силует. У модельній лінійці ця модель стане меншою за CX-30, а серед конкурентів називають Lexus LBX.
Очікується, що CX-20 для європейського ринку запропонують із гібридною силовою установкою, однак її технічні характеристики поки не розголошуються. Детальніша інформація з’явиться ближче до офіційного запуску моделі, запланованого на 2026 рік.
Водночас ситуація Mazda в Європі залишається непростою — за підсумками 2024 року продажі знизилися на 15,8% і склали 152,2 тисячі авто. Найпопулярнішою моделлю став CX-30 — його продажі виросли на 10% і досягли 39,6 тисячі одиниць.
У 2025 році компанія завершить виробництво чотирьох моделей: Mazda2, CX-3, Mazda6 і електрокросовера MX-30.
Багато водіїв отримують штрафи за нібито брудні номерні знаки, хоча закон передбачає відповідальність лише за…
Надійність залишається одним із головних критеріїв під час вибору автомобіля, особливо коли йдеться про кросовери.…
Вибір незамерзаючої рідини важливий не лише для комфорту, а й для безпеки. У хорошій "незамерзайці"…
Toyota продовжує розвивати гібридні технології та планує випуск електромобілів із більшим запасом ходу до 2030…
Toyota RAV4 - найпопулярніший кросовер у світі. Його успіх традиційно пояснюють надійністю та довговічністю, проте…
У Європі зростає суперечка через плани заборонити продаж нових авто з двигунами внутрішнього згоряння з…
Leave a Comment