Один із наших читачів поставив експертам таке запитання: “Чим, крім гідроудару, небезпечна їзда по калюжах?”
На запитання читача відповів Роман Миськів, експерт нашого сайту. Він повідомив, що у багатьох машин повітрозабірник мотора розташований доволі високо, щоб під час повільної їзди не побоюватися гідроударів у калюжах глибиною до 50 см.
Але деякі агрегати можуть постраждати і за такої глибини. До них належать, наприклад, керамічні блоки каталітичних нейтралізаторів, які під час потрапляння води і миттєвого охолодження можуть тріснути. Причому подібне може трапитися і з основними нейтралізаторами, що знаходяться біля мотора, і з так званими допалювачами, які у всіх автомобілів стоять під підлогою, повідомив експерт.
Вода може нашкодити і деталям трансмісії. Коробка передач, кутовий редуктор і задній редуктор із механізмом під’єднання задньої осі у кросоверів негерметичні та мають сапуни, які з’єднують їхню порожнину з атмосферою, через яку може потрапити вода. Лише у серйозних позашляховиків сапуни виведені високо. При цьому найнебезпечнішими є не калюжі під час дощу, а глибока яма з водою в спекотну погоду: таким чином, перепад температури буде набагато більшим, підсумував Олексій Ревін.
Все більше українських автовласників стикаються з проблемами після купівлі автомобіля "по техпаспорту", особливо якщо справжній…
Анонсовано невелике оновлення седана Tesla Model 3 2025 року на китайському ринку. Автомобілю додали 40…
Якщо ви шукаєте автомобіль з пробігом і хочете уникнути проблем із корозією, важливо не лише…
Чутки про повернення V8 у топову версію Mercedes-AMG CLE 63 2026 нарешті отримали підтвердження. Німецький…
Bentley представив оригінальну версію свого позашляховика Bentayga 2026 року. Цей автомобіль - не результат роботи…
Більшість сучасних автомобілів оснащуються кондиціонером. Він дає змогу врятуватися від спеки в літній період, крім…
Leave a Comment