Більше, ніж у 2017 році: скільки в Україні зареєстрували електрокарів

0
224

Федерація роботодавців автомобільної галузі України повідомила, що на основі аналізу даних МВС за перші три квартали поточного року в нашій країні було зареєстровано 3798 автомобілів з електричним приводом.

Це на 54% більше, ніж за аналогічний період минулого року і на 533 електромобілі більше, ніж за весь 2017 рік.

Під реєстраціями ФРАГ має на увазі кількість первинних, вторинних реєстрацій і реєстрацій ТЗ, привезених з-за кордону за посвідченням митниці або ВМД. Не увійшли до статистики перереєстрації та тимчасові реєстрації. Цікаво, що первинні реєстрації за перші 9 місяців року склали близько 35% від усього обсягу реєстрацій таких ТЗ.

Більше, ніж у 2017 році: скільки в Україні зареєстрували електрокарів - фото 284469

Якщо в першому кварталі кількість реєстрацій автомобілів з електричним приводом майже не зросла, то в другому і третьому кварталі українці стали активно використовувати пільгові умови ввезення електромобілів. Нагадаємо, з 1 січня 2018 року було скасовано податок на додану вартість і акциз на імпорт електрокарів терміном на рік.

Зараз читають  Для українських рятувальників виготовили спеціальний автомобіль (Фото)

Таким чином, третій квартал 2018 року показав зростання на 40% у порівнянні з другим кварталом 2018 року і на 117% – в порівнянні з третім кварталом минулого року. За умови збереження таких темпів зростання, в четвертому кварталі кількість реєстрацій може вперше перевищити позначку у 2 тисячі одиниць.

Більше, ніж у 2017 році: скільки в Україні зареєстрували електрокарів - фото 284470

П’ятірка лідерів за кількістю реєстрацій авто з електричним приводом залишилася незмінною. На першому місці з великим відривом тримається Nissan (2492 одиниць, або 65,6% всіх реєстрацій).

Слідом ідуть Tesla (267 одиниць, або 7% всіх реєстрацій) і BMW (251 автомобіль, або 6,6% всіх реєстрацій). На четвертому місці – Renault (138 авто, або 3,6%), а п’яте займає Mercedes-Benz (121 авто, або 3,2%).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.