Експерти назвали усі несправності, що призводять до заборони на експлуатацію авто

Час читання: < 1 хв.
0
Експерти назвали усі несправності, що призводять до заборони на експлуатацію авто

Більшість водіїв вважають, що найчастіше штрафи виписуються перевищення швидкості та зневага до ременя безпеки, забуваючи, що й серйозні несправності в авто можуть стати причиною покарання аж до заборони на його експлуатацію. Інспектор поліції роз’яснив, які поломки є особливо небезпечними і коли співробітник поліції може заборонити подальший рух.

Закон чітко перераховує ті поломки, за яких машина не повинна виїжджати на дорогу. Найсерйозніші несправності стосуються гальмівної системи та кермового управління. Справа в тому, що від їхньої роботи безпосередньо залежить життя водія та інших учасників дорожнього руху.

Якщо гальма не спрацьовують належним чином, порушена герметичність гідравлічного приводу або є явні дефекти гальмівних шлангів (наприклад, перегини або тріщини) — дорога для такої машини закрита. З кермовим управлінням приблизно те саме. Якщо є текти гідравлічної рідини, пошкоджено кріплення рейки або помічено деформацію деталей, то інспектор негайно заборонить експлуатацію авто. Навіть якщо на машині має бути встановлений підсилювач керма, а його немає, це теж порушення, і серйозне.

Реклама

Наступна важлива група несправностей – освітлювальні та сигнальні прилади. Відсутність чи неправильна робота фар, стоп-сигналів чи поворотників – не дрібниця, а серйозна загроза.

Також забороняється заміна заводських ламп інших типів. Наприклад, не можна замінити стандартні галогенні фари на ксенон або світлодіодні, якщо це не передбачено заводом-виробником. Крім того, пошкоджені розсіювачі оптики також вважаються несправністю. Мало хто думає, що навіть неправильно підібрані покришки — привід для штрафу. Наприклад, заборонено їздити взимку на літній гумі та навпаки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!