Rolls-Royce продовжує свій шлях до повної електрифікації та анонсував другу електричну модель, яка дебютує у 2025 році. Після успішного запуску Spectre, який замінив бензиновий Wraith, компанія готує нову розкішну модель. Для підтримки переходу до електромобілів Rolls-Royce інвестує понад $370 млн у модернізацію свого заводу у Великій Британії. Ці вкладення дозволять розширити виробництво та зміцнити лінійку Bespoke та Coachbuild проектів.
Хоча точні деталі про нову модель поки що не розкрито, очікується, що це буде розкішний SUV. Імовірно, він буде компактнішим за Cullinan, але збереже характеристики повнорозмірного автомобіля. Машина, швидше за все, буде побудована на платформі Architecture of Luxury, яка вже використовується для моделей з V12 та першого електромобіля Spectre.
Rolls-Royce продовжує розвиватися під керівництвом BMW, підтримуючи статус лідера у сегменті ультралюксових автомобілів. На заводі компанії щодня виробляється близько 25 автомобілів, а кількість співробітників перевищує 2500 чоловік.
З настанням перших холодів власники електромобілів помічають, що їхні авто поводяться інакше. Якщо влітку пробіг…
Є машини, які зникають із торгових майданчиків за лічені години: щойно оголошення з'явилося - вже…
З 2026 року у Європі стартує технологія V2G (Vehicle-to-Grid), яка дозволяє електромобілям віддавати частину заряду…
З настанням осені та наближенням перших заморозків важливо заздалегідь підготувати автомобіль до холодної погоди. Це…
Toyota bZ4X стала важливим кроком для бренду у світі електромобілів, особливо на європейському ринку, де…
Щодня поліція зупиняє водіїв для перевірки документів, і багато хто замислюється, чи достатньо мати фото…
Leave a Comment