Захист двигуна взимку – важливе завдання, оскільки холодні температури можуть негативно позначитися на роботі автомобіля. Про заходи, які має вжити автовласник у зимовий період, розповіла наш експерт.
Для початку, зазначила фахівець, варто вибрати моторну оливу з відповідними кліматичними характеристиками для забезпечення її хорошої плинності за низьких температур. Краще вибрати масло з низькою в’язкістю, що гарантує легкий запуск двигуна.
Експерт нагадав, що своєчасна заміна оливи також важлива, особливо взимку. Адже воно втрачає свої властивості під впливом високих температур і може накопичувати бруд та інші відкладення. Якщо нехтувати регулярною заміною оливи, це може призвести до серйозних наслідків. Відкладення в маслі погіршують змащування деталей двигуна, що може спричинити зношування, перегрів і навіть заклинювання двигуна. Підсумком стане дорогий ремонт або заміна двигуна загалом.
Іншим важливим аспектом є прогрівання авто взимку. Прогрів дозволяє оливі краще розподілитися по всіх частинах двигуна, що запобігатиме можливим механічним пошкодженням від різкого збільшення навантаження на холодний метал.
Таким чином, відповідальне ставлення до двигуна в зимовий період включає правильний вибір моторної оливи, регулярну заміну оливи, а також обов’язкове прогрівання автомобіля перед поїздкою, підсумувала експерт.
Дотримання цих простих правил забезпечить надійну роботу вашого автомобіля за низьких температур на вулиці.
У рамках свого нещодавнього інтерв'ю, генеральний директор німецького автовиробника Гернот Дьольнер заявив, що він поки…
Австралійський підрозділ компанії Audi анонсував спеціальну версію S Line Edition одразу для трьох моделей: хетбечека…
На трасах часто зустрічаються знаки, які зобов'язують водія знизити швидкість руху. Однак не всі автомобілісти…
Водіям в Україні офіційно дозволили керувати автомобілями, навіть якщо на лобовому склі є тріщини або…
Розробка нового покоління Toyota Corolla набирає обертів. Один із найуспішніших автомобілів японської марки з комерційної…
Представник поліції розповів, чому не можна наносити додатковий захист на деталі кузова вживаного автомобіля. Сьогодні…
Leave a Comment