Останніми роками українські автовласники все частіше купують китайські шини, які є вигідною альтернативою продукції від відомих світових виробників. Однак у них є свої недоліки. Керівник автосервісу назвав головні мінуси шин від брендів з Піднебесної.
Перехід на китайські шини призвів до помітного зростання попиту на регулювання розвал-сходження Згідно з останніми даними, потреба в регулюванні кутів сходження коліс зросла на двісті відсотків у період з 2021 по 2024 рік. Ця тенденція підкреслює нову проблему серед автовласників, які обирають бюджетні шини від марок із КНР.
Хоча економія на купівлі шин може здатися привабливою, фахівець попереджає, що ризик зіткнутися з додатковими витратами. Початкова економія може бути затьмарена необхідністю передчасного регулювання та заміни, оскільки багато користувачів повідомляють про швидке зношування протектора.
Водії, які обирають китайські бренди, часто зауважують, що глибина протектора зменшується швидше, ніж очікувалося. Багато хто вважає, що винна неспіввісність, але експерт вказує, що основна проблема часто криється в низькій якості гумової суміші, яка використовується в такій гумі. Варто зазначити, що не всі китайські шини потрапляють до категорії неякісних. Фахівець визнає, що є міцні моделі з конкурентоспроможними експлуатаційними характеристиками. Проте коштують значно дорожче. Іноді вартість якісних китайських покришок ненабагато менша за прайс дорогого європейського комплекту.
Акумуляторні батареї на автомобілях служать протягом від трьох років до восьми в залежності від якості…
На гігафабриці Tesla в Остіні, штат Техас, раптово зупинили лінію для виробництва електропікапа Cybertruck. Офіційної…
Примерзання гальмівних колодок — це реально те, з чим мені доводилося стикатися не раз. Взимку,…
З настанням холодів кожен власник авто регулярно стикається з наслідками обробки доріг реагентами. Сіль та…
Toyota анонсує рестайлінг Corolla Cross модельного року 2025, представляючи нові кольори та тонкі доопрацювання. Ексклюзивний…
Українські дороги вже почали активно посипатись реагентами для боротьби з ожеледицею. Однак поєднання солі, хімічних…
Leave a Comment