Фото: tesla.com
На заході “We, Robot” Tesla представила свою нову розробку – Cybercab , електромобіль-роботаксі без керма та педалей. Хоча офіційна презентація була скупою на деталі, представники компанії поділилися важливою інформацією із шанувальниками Tesla після події. За словами керівників Tesla Франца фон Хольцхаузена та Ларса Мораві, Cybercab не матиме традиційного управління — ставку зроблено на повну автономію.
Виробництво Cybercab розпочнеться на заводі в Техасі, а потім пошириться на інші заводи. Модель використовуватиме безліч деталей від Tesla Model 3 і Model Y, що спростить виробництво. Камери та сенсори, як і в інших моделей, доповняться передньою камерою на бампері, як у Cybertruck.
Досить цікаво, що Cybercab, як повідомляється, піде шляхом Cybertruck , коли справа дійде до брендингу, і в автомобіля не буде жодного логотипу Tesla, адже його впізнаваний дизайн говорить сам за себе. Усередині машини всього три кнопки – для вікон та освітлення, все інше буде керуватися через сенсорний екран. Tesla робить ставку на майбутнє роботакс, і Cybercab стане важливою частиною цієї стратегії.
У Верховній Раді з’явився новий законопроєкт №8369, який викликав активне обговорення серед водіїв. У ньому…
Ціни на пальне кусаються, а кожна заправка - як удар по гаманцю? Часто винен не…
У спекотну пору року підвищення температури двигуна в умовах щільного міського трафіку - зовсім не…
Найближчим часом на іспанському ринку буде розпочато продаж нового Audi Q3 2026. Його вже можна…
Патрульна поліція Київської області щодня фіксує порушення правил зупинки на дорогах. Водії, які зупиняються в…
Журналісти Motor1 помітили, що новий Nissan Leaf має різний вигляд залежно від комплектації. На офіційних…
Leave a Comment