З настанням холодів кожен автовласник замислюється про підготовку свого транспортного засобу до зимового сезону. Китайські автомобілі, що завоювали визнання завдяки доступній ціні та сучасному дизайну, не є винятком. Як вони поводяться в умовах низьких температур і на що слід звернути особливу увагу перед зимою.
Останніми роками якість китайських автомобілів значно зросла, і за правильної експлуатації вони здатні без проблем пережити суворі зими. У цій статті наводяться основні аспекти підготовки китайського автомобіля до зимового сезону, а також поради експертів з експлуатації в холодну пору року.
Багато китайських автомобілів спочатку розробляються для кліматичних умов, відмінних від українських. Автоексперт поділився, що упереджене ставлення до них – пережиток минулого.
«Оскільки у Китаї переважно субтропічний клімат, автомобілі виробляються з урахуванням подібних погодних умов. Але також у Китаї є регіони із суворою зимою, наприклад, Маньчжурія. Тому сучасні китайські автомобілі добре адаптовані і до низьких температур, а виробники за останні два-три роки зробили якісний стрибок – вони можуть на рівних конкурувати з європейськими та японськими компаніями у всіх аспектах», – вважає співрозмовник агентства.
1. Акумулятор: холодні температури знижують ємність акумулятора, що може утруднити запуск двигуна. Рекомендується перевірити рівень заряду акумулятора за допомогою тестера або взагалі задуматися про заміну акумулятора, якщо йому більше трьох років.
2. Система обігріву: хоча автомобілі пристосовані до зими, необхідно перевіряти якість роботи клімат-контролю у кожну зміну сезонів.
3. Антифриз та систему охолодження двигуна: антифриз повинен бути розрахований на температури нижче за очікувані у вашому регіоні. Перевірте щільність антифризу за допомогою ареометра, і якщо він втратив свої властивості або температура замерзання недостатньо низька, то його необхідно замінити.
4. Гальмівна система: зношені елементи гальмівної системи знижують ефективність гальмування, тому рекомендується оглянути стан колодок та дисків та замінити їх у разі потреби, а також перевірити роботу гальм на предмет сторонніх звуків або вібрацій. Гальмівну рідину, у свою чергу, потрібно міняти двічі на рік — згодом вона вбирає вологу, що знижує її ефективність. Використовуйте рідину з низькою температурою замерзання, яка відповідає рекомендаціям виробника.
5. Зимові шини: «У Китаї клімат у більшості регіонів набагато м’якший, ніж у Росії, тому шиповані покришки випускаються у меншій кількості. Однак це не проблема, оскільки вітчизняні виробники пропонують якісні та надійні зимові шини. Сміливо встановлюйте їх на свої автомобілі», — ділиться Подщеколдін.
Стиль водіння
Підготовка до поїздки
Kia Sportage, кросовер, який вперше з’явився в середині 90-х, швидко став одним з найбільш популярних…
Молдова внесла нові зміни в правила перетину кордону для водіїв іноземних транспортних засобів, встановивши обов'язкову…
Лінійка Subaru Forester з 2021 року включає «позашляховий» варіант Wilderness, що являє собою автомобіль, який…
Шахраї завжди шукають нові способи обдурити водіїв. Один із найпоширеніших трюків — інсценування наїзду на…
Спільний комітет Угоди про лібералізацію вантажних перевезень між Україною та Європейським Союзом ухвалив рішення про…
Системи екстреного гальмування не розпізнають пішоходів на дорозі у світловідбиваючому одязі. Незвичайний експеримент провели співробітники…
Leave a Comment