Авто

На що звернути увагу: сім фраз, які можуть бути ознакою шахрайства при купівлі авто

Share

Купівля автомобіля через онлайн-оголошення стала звичною практикою для українців, проте цей спосіб має свої ризики, які не слід ігнорувати. Зокрема, деякі фрази, які використовують продавці, можуть приховувати потенційні проблеми. Ось сім фраз, на які варто звернути увагу при покупці авто:

“Сів і поїхав”

Ця фраза часто використовуються продавцями для швидкого завершення угоди. Хоча це може виглядати як підтвердження ідеального стану автомобіля, насправді це може бути ознакою прихованих технічних проблем. Після покупки ви можете виявити, що авто має серйозні дефекти, а повернення грошей стане неможливим.

“Вкладень не потребує”

Це висловлювання створює враження, що автомобіль не потребує додаткових витрат, але насправді це рідко буває правдою. Автомобіль з великим пробігом зазвичай має приховані дефекти, які виявляться з часом, і після покупки можуть виникнути непередбачені витрати на ремонт.

“Усі подробиці по телефону”

Коли продавець уникає надання детальної інформації в оголошенні, це може бути ознакою того, що він не хоче висвітлювати важливі аспекти автомобіля письмово. Це може бути спробою заплутати покупця та змусити його купити автомобіль з дефектами.

“Торг біля капота”

Готовність продавця знизити ціну може вказувати на проблеми з автомобілем. Продавці, які наполягають на торзі безпосередньо біля капота, можуть приховувати серйозні дефекти, які виявляться лише під час огляду. Завжди уважно оглядайте машину і не поспішайте з ухваленням рішення.

“Перевірка на будь-якому СТО”

Це може виглядати як позитивний момент, але якщо продавець наполягає на перевірці у конкретному сервісі, це може бути підозрілим. Іноді продавець може бути у змові з майстрами, які надають вигідний для нього висновок. Наполягайте на перевірці у СТО, яке ви виберете самостійно.

“Не битий, не фарбований”

Цю фразу часто використовують для введення покупців в оману. Ретельно перевіряйте кузов автомобіля на наявність прихованих пошкоджень або ознак повторного фарбування, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

“Автобізнесменів прохання не турбувати”

Продавці, які використовують цю фразу, можуть намагатися уникнути контакту з професійними перекупниками, бо їх складно обдурити. Це може свідчити про спробу швидко позбутися авто через приховані дефекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

Найдорожчий кросовер Hyundai в історії показали напередодні презентації

Південнокорейський автовиробник Hyundai, власник бренду Ioniq, готується до офіційного представлення нового флагмана цього суббренду. Презентація…

27.08.2024

Водіям пояснили, як діяти при звинуваченнях в незаконному тонуванні автомобіля

В Україні існують законодавчі обмеження на використання тонованого скла в автомобілях, проте є деякі винятки.…

27.08.2024

Нову Tesla Model Y Juniper помітили під час тестів (фото)

Електромобіль Tesla Model Y, відомий під кодовою назвою Project Juniper, очікується на ринку наступного року.…

27.08.2024

Toyota та BMW об’єдналися для розвитку водневих технологій

Toyota і BMW готуються розширити своє партнерство в галузі розробки автомобілів на водневих паливних елементах,…

27.08.2024

Skoda показала кермо нового кросовера Elroq

Skoda продовжує розкривати деталі свого нового електричного кросовера Elroq, який стане молодшим братом популярного Enyaq.…

27.08.2024

Україна обмежує рух позашляховиків: які моделі автомобілів підлягають забороні

Найближчим часом в Україні можуть бути встановлені зони, куди буде заборонено в’їзд на позашляховиках та…

27.08.2024