Porsche проводить випробування свого другого електричного кросовера

Час читання: < 1 хв.
0
Porsche проводить випробування свого другого електричного кросовера

Porsche в даний час проводить випробування прототипів майбутнього покоління свого популярного кросовера Cayenne. Фотографії тестових автомобілів були зафіксовані камерами і опубліковані Car Spy Media.

Раніше було відомо про тестовий мул, що використовував тимчасовий кузов Macan EV. Однак останні зображення та відео показують прототипи з новим кузовом Cayenne, що відзначається схожим дизайном з Macan EV, але в більших масштабах. Особливості, такі як фари та активна аеродинаміка на передньому бампері, також демонструють подібності.

Ці дві моделі не обмежуються зовнішнім виглядом. Обидві використовуватимуть одну і ту ж платформу – модульну архітектуру PPE від Volkswagen Group, спеціально розроблену для преміальних електромобілів. Ця платформа гнучка і дозволяє створювати автомобілі різних розмірів з різною висотою кліренсу. Для Macan EV вона підтримує батареї об’ємом 100 кВт·год та по одному електромотору на кожну вісь.

Версія Turbo Macan EV вже видає 630 к.с., але для Cayenne EV очікуються ще більш високі показники. Хоча офіційна інформація ще не підтверджена, говориться, що електричний Cayenne може мати систему з чотирма електромоторами. Це не тільки забезпечить велику потужність, але й дозволить точніше керувати вектором моменту.

Porsche підтвердила плани щодо випуску електричної версії Cayenne після електричної версії 718, яка очікується в 2025 році. Виробництво Cayenne EV заплановане на заводі Volkswagen Group у Братиславі, Словаччина, де вже збирається бензинова версія Cayenne, що отримала недавнє оновлення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!