Tesla покращить свої електромобілі рядом корисних опцій

Час читання: < 1 хв.
0
Tesla покращить свої електромобілі рядом корисних опцій

Tesla продовжує активно покращувати свої автомобілі через оновлення програмного забезпечення, що надходять по повітрю. Останнє оновлення, версія 2024.26, яка зараз доступна співробітникам Tesla, включає ряд нових функцій, спрямованих на поліпшення можливостей для батьків молодих водіїв.

Нові функції батьківського контролю

Однією з ключових нововведень є функція батьківського контролю, яка дозволяє батькам обмежувати прискорення та встановлювати максимальну швидкість в електромобілях Tesla. Режим “Chill” дає батькам можливість встановлювати безпечні обмеження для підлітків, щоб вони могли користуватися автомобілем з заданими обмеженнями. Це особливо важливо, враховуючи високі технічні можливості навіть базових моделей, наприклад, Tesla Model 3, яка може досягати 97 км/год за 5,8 секунд і має максимальну швидкість 200 км/год.

Функції безпеки

Батьківський контроль також включає можливість активувати важливі функції безпеки, такі як попередження про зіткнення, автоматичне екстрене гальмування та попередження про перевищення швидкості. Для зміни налаштувань потрібний PIN-код, що забезпечує безпеку та контроль доступу.

Додаткові функції оновлення

Оновлення також включає:

  • Прогноз погоди на панелі автомобіля.
  • Відображення індексу якості повітря (AQI) у випадку поганої якості повітря.
  • Перероблене меню для планування зарядки та попереднього охолодження або підігріву батареї.
  • Підтримка YouTube Music та Amazon Music.
  • Покращена система навігації, що включає направлення водія до більш конкретних місць, наприклад, терміналів аеропорту.

Випуск оновлення

Хоча точна дата випуску оновлення ще невідома, очікується, що воно стане доступним найближчими тижнями. Tesla продовжує зосереджуватися на розширенні функціоналу та покращенні безпеки своїх автомобілів через системні оновлення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!