Перші офіційні фото купеподібного кросовера Volkswagen ID.Unyx

Час читання: 2 хв.
0
Перші офіційні фото купеподібного кросовера Volkswagen ID.Unyx

Компанія Volkswagen готується до випуску нового електричного крос-купе ID.Unyx, який призначений для китайського ринку і вже буде доступний в середині липня. Цей електромобіль стане частиною лінійки інтелектуальних електричних автомобілів Volkswagen.

ID.Unyx буде варіацією на тему крос-купе Cupra Tavascan, але отримає унікальні елементи дизайну Volkswagen, включаючи оновлену бамперну групу, світлотехніку, колісні диски і золотистий декор. Інтер’єр поки не був представлений, але очікується, що він також буде перероблений з великим центральним екраном, більш лаконічною передньою панеллю та центральним тунелем.

Згідно з офіційною інформацією, габарити Volkswagen ID.Unyx складатимуть 4663 мм у довжину, 1860 мм у ширину і 1610 мм у висоту. Колісна база автомобіля становитиме 2766 мм, а вага – до 2266 кг. У базовій версії кросовера буде один електродвигун на задній осі з потужністю 231 к.с., а для більш дорогих конфігурацій передбачений додатковий електродвигун на передній осі потужністю 109 к.с.

Електромобіль оснащений батареєю ємністю 82,4 кВт·год, яка забезпечить запас ходу від 621 до 565 км, залежно від конфігурації та кількості електродвигунів. Виробництво новинки буде здійснюватися на підприємстві Volkswagen Anhui.

Цей крок підкреслює зростаючий інтерес Volkswagen до ринку електричних автомобілів та стратегічне партнерство з китайськими виробництвами для поширення свого присутності в сегменті електромобілів у Китаї.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!