Tesla готує оновлення для свого популярного пікапа Cybertruck

Час читання: < 1 хв.
0
Tesla готує оновлення для свого популярного пікапа Cybertruck

Tesla підготувала оновлення для силової установки перших Cybertruck, надаючи власникам ранніх моделей можливість безкоштовно замінити один з електродвигунів на покращену версію. Ця пропозиція охоплює тільки автомобілі з першої партії, і Tesla не уточнює, чи стосується це переднього чи заднього електромотора. Заміна має на меті підвищити коефіцієнт корисної дії та надійність силової установки, що є важливим аспектом для підтримки оптимального функціонування цих пікапів.

Відповідно до даних з Electrek, причиною цієї ініціативи може бути необхідність збору додаткової інформації про експлуатаційні характеристики ранніх моделей Cybertruck. Незважаючи на це, Tesla наголошує, що з експлуатацією перших Cybertruck проблем немає, і заміна електродвигуна є виключно добровільною.

Окрім цього, модель Cybertruck не була позбавлена інших проблем. У червні з’явилася інформація про кампанію, що зачіпає 11 688 екземплярів, пов’язану з дефектами двірника на лобовому склі і обшивкою вантажної платформи. Також були виявлені проблеми з педаллю газу, що спричинило відкликання близько 3,9 тисяч автомобілів через ризик ненавмисного набору швидкості.

Вартість Cybertruck в США коливається від 60,9 тисяч до 99 тисяч доларів в залежності від конфігурації.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!