Новий Hyundai Palisade, який з’явиться у 2025 році, показали з усіх ракурсів

Час читання: 2 хв.
0
Новий Hyundai Palisade, який з'явиться у 2025 році, показали з усіх ракурсів

Актуальне, перше покоління кросовера Palisade, флагмана SUV-лінійки Hyundai, з’явилося восени 2018 року. Через чотири роки автомобіль пройшов планове оновлення, отримавши новий дизайн передньої частини кузова. Зараз Hyundai працює над другою генерацією цієї моделі, яка, як очікується, зазнає кардинальних змін в екстер’єрі.

Днями фахівці корейської студії «NY Mammoth» створили серію рендерів, що демонструють потенційний дизайн Palisade 2025 з усіх можливих ракурсів. Прем’єра новинки очікується наступного року.

Художники, натхненні шпигунськими фотографіями тестових зразків Palisade, припускають, що новинка отримає більш брутальний зовнішній вигляд порівняно з попередником. Автомобіль зміниться спереду, ззаду та збоку, набувши квадратного профілю, що робить його схожим на Land Rover.

Новий Palisade отримає вертикальну піксельну світлотехніку на LED-елементах, яка гармонійно впишеться у масивну решітку радіатора та задній бампер. Крім того, автомобіль матиме виразніші рейлінги на даху, нову лінію підвіконня та зовсім інший інтер’єр, який зміниться майже до невпізнанності.

Технічна сторона нового покоління флагманського кросовера Hyundai поки що засекречена, але корейські ЗМІ повідомляють, що новий Palisade буде доступний як з бензиновим турбомотором, так і з гібридним силовим агрегатом. Ці двигуни замінять актуальні 3,5- та 3,8-літрові «атмосферники» та 2,2-літровий турбодизель.

У продаж новий Palisade надійде орієнтовно у середині 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!