Нова версія Toyota RAV4 може мати вигляд, схожий на C-HR: що відомо про оновлення

Час читання: < 1 хв.
0
Нова версія Toyota RAV4 може мати вигляд, схожий на C-HR: що відомо про оновлення

Ситуація з Toyota RAV4 виглядає цікаво в контексті його п’ятого покоління, яке випускається з 2019 року без змін серед життєвого циклу і зараз конкурує з молодшою моделлю Corolla Cross, затягуючи у неї покупців. Очевидно, що для такого бестселера надходить час для планового оновлення, яке очікується найближчими роками.

За інформацією від порталу Motor1, новий RAV4 може мати дизайн, який натхненний другим поколінням C-HR. Модель буде використовувати фари, подібні до тих, що в C-HR, і збереже актуальні трапецієподібні колісні арки.

Також планується невелика модернізація переднього бампера з більш вираженою сріблястою “губою” і вбудованою опуклою решіткою радіатора.

За даними інсайдерів, новий RAV4 буде схожий на C-HR, але в більшому масштабі. Він отримає електрифіковані силові установки, включаючи повноцінний гібрид. Також залишиться варіант з 2,5-літровим бензиновим двигуном циклу Аткінсона.

Toyota планує збільшити потужність і продуктивність силових агрегатів нового RAV4, зокрема за рахунок більш широкого використання електроенергії з метою підвищення паливної економічності.

Офіційно Toyota спростувала чутки про можливий дебют нового RAV4 у цьому році, і тепер очікується, що прем’єра відбудеться у 2025 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!