Електропікап Tesla Cybertruck отримав новий інтер’єр

Час читання: < 1 хв.
0
Електропікап Tesla Cybertruck отримав новий інтер'єр

Tesla переглянула своє рішення щодо інтер’єру Cybertruck, додавши варіант з тактично сірим оздобленням, який швидко став популярним серед покупців. Перші моделі Cybertruck були доставлені 30 листопада 2023 року на заводі Giga в Техасі під час спеціального заходу. Десять щасливчиків отримали моделі Foundation Series з непофарбованим корпусом з нержавіючої сталі та стандартним інтер’єром.

Оскільки залишки Foundation Series зменшилися, Tesla розширила асортимент, включивши моделі з тактично сірим інтер’єром. Перший Cybertruck із таким дизайном вже був продемонстрований на фото та відео на форумі Cybertruck Owners Club. Планується випуск обмеженої кількості моделей Foundation Series з тактично сірим інтер’єром, починаючи з 26 червня 2024 року, що може привабити ще більше покупців. У лінійці представлені моделі з різними варіантами приводу та цінами, починаючи від 57 390 доларів за задній привід до 96 390 доларів за версію Cyberbeast з трьома електромоторами.

Tesla також пропонує широкий вибір кольорових плівок, включаючи нові відтінки Rose та Forest Green за 6 500 доларів, хоча деякі старі варіанти більше не доступні. Замовити модель можна через офіційний сайт Tesla, навіть у країнах, де Cybertruck ще не отримав сертифікацію для доріг загального користування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!