Перші зображення нового суперкара Toyota з’явилися в мережі

Час читання: < 1 хв.
0
Перші зображення нового суперкара Toyota з'явилися в мережі

Один з найнеймовірніших японських суперкарів останніх років, розроблений Toyota, наближається до свого дебюту. Це серійна версія концепту GR GT3, який був представлений на автосалоні в Токіо у 2022 році.

Дизайнери з порталу Motor1 використали прототип як основу для створення рендерів цієї майбутньої новинки Toyota. Важливою особливістю є те, що планується також “цивільна” версія цього автомобіля, яку можуть продавати під брендом Toyota або під маркою Lexus.

Візуалізація показує автомобіль, зовнішній вигляд якого нагадує “Бетмобіль”. Це досягається завдяки довгому капоту і складній формі горизонтально розташованих фар. Оптика автомобіля схожа на світлотехніку останніх моделей Toyota, зокрема Prius. Мускулисті колісні арки, взяті з міркувань перегонів, вміщують широкі покришки розміром від 275 до 295 мм. А на задній частині машини розміщене масивне антикрило з вуглеволокна.

Щодо силового агрегату, наявність вихлопу виключає можливість позиціонувати автомобіль як чистий електромобіль, хоча поки неясно, чи буде він гібридним чи просто оснащений ДВЗ без електричних допоміжок.

Очікується, що серійна версія нового суперкара Toyota зробить свій дебют у 2027 році, на рік після того, як модель GT3 візьме участь у гонці “24 години Ле-Мана”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!