Названо найнадійніші німецькі автомобілі останніх 10 років

Час читання: 3 хв.
0
Названо найнадійніші німецькі автомобілі останніх 10 років

Для багатьох автомобілістів продукція німецького автопрому вважається ненадійною, особливо у порівнянні з японськими автомобілями. Проте навіть серед таких моделей є багато варіантів, що можуть здивувати своєю витривалістю.

Журнал Top Speed склав десятку найміцніших німецьких автомобілів. У своєму дослідженні автори використовували оцінки, виставлені німецьким моделям авторитетним аналітичним виданням «JDPower».

10 місце – Audi Q5 (2017)

Середньорозмірний паркетник, який за своєю філософією йде врозріз з Honda CR-V, але при цьому майже не відстає від нього за надійністю.

Ранні моделі Q5 страждали від багатьох технічних проблем, але з другим поколінням, виробництво якого розпочали у 2017 році, баварцям вдалося виправити майже всі недоліки моделі. Оцінка надійності – 82 бали зі 100.

9 місце – Audi A3 (2016)

Компактний сімейний автомобіль, який за роки свого існування завоював безліч нагород, наприклад, «Всесвітній автомобіль 2014 року». Незважаючи на те, що A3 рідко вважають наднадійною машиною, вона зарекомендувала себе як одна з найміцніших у лінійці автовиробника. Оцінка надійності – 83 бали зі 100.

8 місце – Volkswagen Tiguan (2016)

Спочатку спроектований на платформі Golf компактний кросовер VW пропонував вишуканий та висококласний інтер’єр, який поєднувався з відмінною керованістю та непоганою динамікою. Машина стала бестселером. І це виявилося можливо багато в чому завдяки її витривалості, оціненій експертами у 84 бали зі 100. 

7 місце – Audi Q3 (2015)

Сучасний компактний паркетник, який здатний похвалитися не тільки розкішшю, а й надійністю. Автомобіль є одним із лідерів за популярністю у своєму сегменті. І небезпідставно. Рівень безвідмовності цієї моделі, згідно з оцінками аналітиків, становить значні 85 балів зі 100.

6 місце – Mercedes-Benz C-Class (2014)

C-Class зняли з конвеєра ще в 2023 році, але незважаючи на те, що він уже не перебуває в активному виробництві, машина має високий попит на «вторинці». Особливо цінуються автомобілі 2014 випуску. Їхній рейтинг надійності становить 86 балів зі 100.

5 місце – Volkswagen Jetta (2018)

Сімейний седан, який має високий попит на безлічі ринків, у тому числі в США. А все завдяки тому, що він не тільки зручний та місткий, але ще й майже не ламається. Експерти «JDPower» оцінили рівень безвідмовності «Джетти» у 86 балів зі 100.

4 місце – Audi A4 (2013)

A4 створювали з урахуванням аспектів, яких не вистачає A3. Машину випускають у кузовах седан та універсал, але у будь-якій з модифікацій ця модель відрізняється високою продуктивністю та надійністю (87 балів зі 100).

3 місце – BMW 5-Series (2016)

Один з небагатьох BMW з відмінною репутацією з погляду надійності. Разом з тим, він ще й один із автомобілів, який може похвалитися сучасним та зручним інтер’єром, а також великою фанатською базою. Оцінка надійності цієї моделі дорівнює зразковим 88 балам зі 100.

2 місце – Mercedes-Benz E-Class (2011)

Знаменита модель Mercedes-Benz, яка є чудовим автомобілем як з погляду комфорту та їздових якостей, так і відсутності технічних проблем. Причому надійність машини виявилася настільки високою, що їй присудили оцінку в 88 зі 100 балів.

1 місце – BMW 1-Series (2013)

Надійний німецький автомобіль, який хвалять не лише експерти, а й власники та навіть автомеханіки. Машина має широкий список двигунів і пропонує різний ступінь продуктивності. Але в будь-якому з варіантів на чолі стоїть надійність (89 балів із 100). 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!