Представлений найдальнобійніший Audi Q6L e-tron Sportback

Час читання: 2 хв.
0

Audi офіційно анонсувала і опублікувала зображення нової моделі Q6 e-tron Sportback. Автомобіль планують випустити на міжнародні ринки в першій половині 2025 року, і він має стати найдальнобійнішим електричним купе-кросовером бренду.

Нова модель отримає дизайн фастбек, що забезпечить кращі аеродинамічні характеристики порівняно з традиційною версією Q6 e-tron. Нагадаємо, що Q6 e-tron випускається в різних комплектаціях, включаючи базову задньопривідну версію з акумулятором ємністю 83 кВт•год, версію з акумулятором ємністю 100 кВт•год, а також версію quattro з повним приводом.

Зараз було оголошено про топову версію Audi Q6L e-tron Sportback, яка матиме акумулятор загальною ємністю 107 кВт•год і запас ходу на електричній енергії до 700 км за циклом CLTC. Крім того, Audi Q6L e-tron буде оснащений підтримкою 800-вольтової технології заряджання.

Q6 e-tron – перша китайська модель Audi, заснована на електричній платформі PPE. Довжина, ширина та висота Audi Q6L e-tron становлять 4884 x 1965 x 1687 мм, а колісна база – 2995 мм. Порівняно із зарубіжною версією колісна база збільшилася на 105 мм.

Audi Q6 e-tron використовує новий 14,5-дюймовий вигнутий мультимедійний OLED-екран, 11,9-дюймову приладову панель і 10,9-дюймовий пасажирський екран. Вона отримала велику площу шкіряної оббивки та оздоблення під дерево. В автомобілі також передбачено навколишнє освітлення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!