Toyota RAV4 виявився не найкращим кросовером за довговічністю

Час читання: < 1 хв.
0

Toyota RAV4 вважається чудовим кросовером, який користується популярністю серед покупців у всьому світі. Цей автомобіль зарекомендував себе як надійний та добре оснащений. Однак, згідно з нещодавнім дослідженням iSeeCars, він не є найкращим у своєму класі з точки зору довговічності.

Аналітики представили рейтинг найкращих компактних кросоверів за показником довговічності. Перше місце в цьому списку посіла не Toyota RAV4, а її головний конкурент — Honda CR-V.

Рейтинг базувався на оцінці тривалості служби різних моделей у цьому сегменті. Виявилося, що найкращим компактним SUV за рівнем довговічності є Honda CR-V. Середній термін служби цієї моделі становить 355 000 кілометрів або 16,3 року.

Що стосується Toyota RAV4, то він посів у цьому рейтингу навіть не друге, а лише третє місце, поступившись Subaru Forester. За підрахунками аналітиків, власники “РАВ4” можуть розраховувати на те, що їхня машина прослужить близько 287 тисяч кілометрів. Це відповідає середньому терміну експлуатації 13,2 року.

Більше того, RAV4 програє Honda CR-V у тому числі за рівнем надійності. У свіжому ТОП-2024 року Toyota отримала всього 76 бала зі 100, склад від «Хонди» на чотири бали.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!