Audi планує представити хардкорний RS Q6 e-tron у 2025 році

Час читання: < 1 хв.
0
Audi планує представити хардкорний RS Q6 e-tron у 2025 році

Audi готує до випуску новий електричний кросовер RS Q6 e-tron , який стане доступним у 2025 році. Новинка обіцяє вражаючі характеристики, не копіюючи при цьому рішення від  Porsche . Модель SQ6 e-tron , представлена ​​раніше цього року, вже вражає своєю потужністю 510 к.с., але  RS Q6 e-tron піде ще далі.

За інформацією від інсайдера Audi , опублікованої виданням Autocar.co.uk, RS Q6 e-tron значно відрізнятиметься від  SQ6 і стане серйозним електричним позашляховиком. Очікується, що автомобіль отримає електричну силову установку від  Macan Turbo , що дозволить досягти потужності понад 620 л. та крутного моменту до 1130 Нм. У  Porsche розгін до 100 км/год займає 3,1 секунди, і хоча RS Q6 e-tron може бути трохи повільнішим, він буде дуже близьким за показниками.

Однак продуктивність не буде єдиною відмінністю між Audi та  Porsche . Незважаючи на те, що RS Q6 e-tron позиціонується як спортивна модель, він буде орієнтований на більший комфорт у порівнянні зі своїм братом від  Porsche . Audi планує додати унікальні елементи дизайну та інтер’єру, роблячи його зручнішим та привабливішим для повсякденного використання.

Очікується, що RS Q6 e-tron буде використовувати той же акумулятор на 100 кВт-год, що і  Macan EV , а також моделі Q6  та  SQ6 e-tron . Завдяки архітектурі Premium Platform Electric 800V автомобіль зможе заряджатися зі швидкістю до 270 кВт, що дозволить зарядити батарею від 10 до 80% всього за 21 хвилину в ідеальних умовах.

RS Q6 e-tron буде доступний у варіантах кузова SUV та  Sportback , що збільшить його привабливість для різних клієнтів. Всередині можна очікувати високоякісні матеріали, такі як шкіра та алькантара, а також спортивні сидіння. Офіційну дату презентації поки не оголошено, але очікується, що RS Q6 e-tron дебютує на початку 2025 року з ціною в діапазоні 90 000-100 000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!