Mercedes-Benz впроваджує функцію автоматичної зміни смуг для 15 моделей

Час читання: 2 хв.
0
Mercedes-Benz впроваджує функцію автоматичної зміни смуг для 15 моделей

Mercedes-Benz представила нову функцію для частково автоматизованого водіння в Європі – автоматичну зміну смуг (ALC). Ця нова опція включена в пакет Driving Assistance Plus і доступна для 15 моделей автомобілів, таких як C-Class, E-Class, S-Class, GLC, CLE, EQE, EQS, EQS SUV та EQE SUV, у 33 європейських країнах. ALC може бути встановлена ​​як на заводі, так і через оновлення повітря (OTA).

Крім того, Mercedes-Benz пропонує ALC для вже випущених 200 тисяч автомобілів у Європі. Починаючи з вересня 2024 року, функція буде доступна для оновлення через повітря на всіх моделях поточної серії E-Class, а також CLE Coupé та Cabriolet, C-Class, S-Class, GLC, EQE та EQS. Водії будуть повідомлені про доступність функції в їх регіоні і зможуть ініціювати оновлення через MBUX або програму Mercedes me.

ALC доповнює понад 40 інших систем допомоги при керуванні від Mercedes-Benz. Ця функція дозволяє автомобілю автоматично змінювати смугу на автострадах для обгону повільних автомобілів або для прямування до наступного з’їзду. У Європі ALC працює на швидкостях від 80 до 140 км/год і вимагає, щоб автомобіль знаходився на магістралі з мінімум двома смугами.

«З функцією автоматичної зміни смуг Mercedes-Benz знову демонструє свої інноваційні можливості розробки систем допомоги при керуванні автомобілем. Ми одночасно розробили цю функцію для Північної Америки, Європи та Китаю для наших місцевих клієнтів. ALC – це перший випадок, коли Mercedes-Benz пропонує функцію водіння через оновлення повітрям», – зазначив Маркус Шефер, член правління Mercedes-Benz Group AG.

За інформацією прес-служби німецького бренду, функція ALC проста та інтуїтивно зрозуміла у використанні: водій задає бажану швидкість в активному круїз-контролі, а система Active Steering Assist автоматично виконує зміну смуг. Камери та радари постійно стежать за оточенням автомобіля, забезпечуючи безпечне виконання маневрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!