Виробництво спеціальної серії Tesla Cybertruck Foundation завершено

Час читання: < 1 хв.
0
Виробництво спеціальної серії Tesla Cybertruck Foundation завершено

Tesla завершує виробництво своєї першої серії Cybertruck, Foundation Series, яка дебютувала у листопаді 2023 року. При ціні близько 100 000 доларів цей варіант оснащується преміальними характеристиками, включаючи довічне безкоштовне заряджання Supercharging, можливість повного самостійного водіння (FSD), ваучер на встановлення двонаправленої зарядки та набір аксесуарів.

Незважаючи на те, що спочатку довкола цієї серії був великий ажіотаж, інтерес до неї поступово зійшов нанівець на тлі жорсткої конкуренції з боку інших електромобілів, таких як Ford F-150 Lightning, що посилилося загальним зниженням попиту на електрокари.

Для підтримки імпульсу Tesla має намір розпочати прийом замовлень на більш доступні версії Cybertruck за ціною від 80 тисяч доларів, а їхня поява у продажу запланована на наступний місяць або початок осені. Майбутня базова модель має підвищити доступність без шкоди для оригінального дизайну та технологій Cybertruck. Незважаючи на нижчу ціну порівняно з базовою серією, потенційним покупцям варто приготуватися до очікування, оскільки постачання розпочнеться лише у 2025 році.

Нещодавно Tesla досягла виробничого рубежу в 1 300 одиниць на тиждень, хоча це не відповідає поставленим цілям.

Компанія має намір збільшити виробництво до 2500 одиниць на тиждень до кінця року, сподіваючись, що збільшення обсягів виробництва задовольнить зростаючий на модель попит.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!