Citroen припинить випуск флагманської моделі C5 X

Час читання: < 1 хв.
0
Citroen припинить випуск флагманської моделі C5 X

Citroen C5 X не матиме наступника і буде знята з виробництва після завершення свого життєвого циклу. Про це натякнув генеральний директор Citroen Тьєррі Коскас в інтерв’ю британському виданню Autocar.

За його словами, бренд приділятиме менше уваги автомобілям великого та середнього класу, зосередившись на компактних міських авто. Зокрема, перспективною може бути ніша між Citroen Ami та C3, тобто моделі вартістю від 10 000 до 20 000 євро.

Тьєррі Коскас зазначив, що Citroen C5 X досить непогано продається за мірками свого класу, проте цей сегмент зараз не надто популярний і фактично зникає. За словами СЕО Citroen, бренд має бути в ключових сегментах, а не нішевих.

Утім, до завершення життєвого циклу Citroen C5 X ще залишається кілька років, адже модель представили тільки в 2021 році. Вона змінила Citroen C5 і C6.

Citroen C5 X – великий 4,8-метровий крос-ліфтбек зі збільшеним кліренсом. Модель пропонують із бензиновими турбомоторами об’ємом 1,2 л (130 к.с.) і 1,6 л (180 к.с.), а також у 225-сильній плагін-гібридній версії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!