Mitsubishi тестує новий Lancer Evolution: розвінчання фейку

Час читання: 2 хв.
0
Mitsubishi тестує новий Lancer Evolution: розвінчання фейку

Mitsubishi багато разів заявляла, що не зацікавлена ​​в розробці нового покоління високопродуктивного седана Lancer Evolution і зосереджує всю свою увагу на популярному сегменті кросоверів.

Проте напередодні в Мережу втекли шпигунські фотографії, які спростовують слова керівництва компанії. На знімках у щільному камуфляжі був спійманий седан, що за своїм дизайном сильно нагадує новий Lancer Evo. Ось тільки ці фото виявились фейком.

Портал CarsCoops стверджує, що зроблені під час тестів фотографії Evo 11 підроблені. А його автор просто взяв один із неофіційних рендерів такого автомобіля, що гуляють по Мережі, і за допомогою фотошопу та штучного інтелекту одягнув його в маскування, зробивши щось на кшталт реалістичного прототипу.

Робота виявилася настільки вдалою, що деякі користувачі Мережі купилися на цей фейк і почали закидати поштові скриньки популярних світових автовидань фотографіями нібито нового Lancer Evo, який вони всі обходять стороною.

Фальшиві фотографії вдалося викрити найпростішим чином. Журналісти знайшли оригінальні знімки з тестів, де замість підробленого зарядженого седана в реальності знаходився кросовер Mitsubishi Outlander. Більше того, це фото датоване кінцем 2019 року, а не 2024-м.

Що стосується самого фейкового прототипу, то він виглядає справді цілком непогано. Художник намалював йому вертикальні ґрати радіатора та забезпечив машину загостреними задніми ліхтарями, а також круглими світлодіодними денними ходовими вогнями та повітрозабірником на капоті.

У порівнянні з десятим поколінням Lancer Evolution автомобіль виглядає нижчим і спортивнішим.

Шкода, але чекати на його появу за будь-яких розкладів не варто. Продажі седанів продовжують падати, а автовиробники прагнуть вкладати кошти в перспективніші проекти, пов’язані з електрифікацією своїх лінійок кросоверів і позашляховиків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!