McLaren готується випустити плагін-гібридний кросовер (фото)

Час читання: < 1 хв.
0

McLaren планує розширити свою лінійку моделей, зосереджуючись на суперкарах і гіперкарах, а також випустити швидкісний автомобіль, що буде конкурувати з Ferrari Purosangue.

Майкл Лейтерс, генеральний директор McLaren, описує цей новий автомобіль як «спільну продуктивність», зазначаючи, що це транспортний засіб з більш ніж двома дверима та/або більш ніж двома сидіннями. Таким чином, McLaren уникає використання термінів «кросовер» або «позашляховик».

Лейтерс розкрив, що для цього кросовера McLaren планує використовувати платформу від стороннього підрядника, а також гібридну силову установку, яка підключається до мережі. Він також зазначив, що використовуватиметься наявний двигун внутрішнього згоряння від McLaren.

Щодо можливих партнерств, Лейтерс не коментував специфічні угоди, але спекуляції вказують на можливі переговори з BMW, яка пропонує плагін-гібридний кросовер XM.

Цільовими конкурентами для цього нового автомобіля в McLaren є Ferrari Purosangue і Rolls-Royce Cullinan. Однак він не планує конкурувати з Lamborghini Urus, Aston Martin DBX707 і Bentley Bentayga, фокусуючись на високих технічних характеристиках і спортивних особливостях.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!