BMW може випустити електричний універсал M3

Час читання: < 1 хв.
0
BMW може випустити електричний універсал M3

Представники баварського бренду розповідають, що незабаром може з’явитися електричний універсал BMW M3. Про новинку поки мало відомо відомо, але ясно, що першим на ринку з’явиться електричний седан M3.

Компанія BMW вже давно відома своїми високотехнологічними та потужними автомобілями. Нещодавно з’явилася інформація, що німецький автовиробник планує випустити електричний універсал M3. Це досить сміливий крок, тому що M3 – це одна з найпопулярніших моделей у лінійці компанії, що має великий успіх у любителів спортивних автомобілів. Електрифікація автомобільної промисловості вже давно стала невід’ємною частиною розвитку.

Все більше автовиробників прагнуть створення електричних моделей, щоб відповідати сучасним екологічним вимогам і задовольнити потреби споживачів. BMW не став винятком і вже представив кілька успішних електричних моделей, таких як i3 та i8. Але випуск M3 в електронній версії стане реальним проривом для компанії.

BMW M3 – це символ спортивності та динамічності, і, безсумнівно, електрична версія цієї моделі викликатиме великий інтерес у шанувальників марки. Електричний універсал M3 обіцяє мати потужний електродвигун, здатний забезпечити високу динаміку і плавне прискорення. Крім того, електричний привід дозволить знизити викиди вуглекислого газу та зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище.

За офіційною інформацією, електричний універсал M3 буде представлений на платформі нового покоління архітектури CLAR, а це означає, що автомобіль отримає сучасні технології та передові рішення в галузі електромобілів. Очікується, що універсал M3 матиме великий запас ходу на одній зарядці, що дозволить подорожувати на великі відстані без необхідності постійної зарядки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!