Ford випустить новий електричний кросовер Capri на базі Volkswagen

Час читання: < 1 хв.
0

Компанія Ford планує відродити назву “Капрі” випуском нового “батарейного кросовера”, який має побачити світ найближчим часом. Що найцікавіше, його основу ляже не власна платформа американського автовиробника, а популярна модульна архітектура, розроблена Volkswagen.

За інформацією «Autocar», замість спортивного легковика новий Capri буде невеликим «паркетником», побудованим на «візку» MED від VW Group. Автомобіль виявиться близьким родичем Volkswagen ID.4 і продаватиметься переважно на європейському ринку.

Очікується, що зовні новинка «Форд» зможе здивувати привабливими екстер’єрними рисами та похилим лінією даху, який повинен буде надати відродженому Capri елементи спортивності.

Крім того, ходять чутки, що в дизайні машини збираються реалізувати ряд посилань до оригінальної моделі, зокрема придумати для неї світлодіодні сигнатури, що імітують ранні капрі.

Щодо «техніки», то автомобіль має успадкувати агрегатну лінійку соплатформенного Explorer EV, отримавши вибір із трьох електричних силових агрегатів потужністю від 170 до 340 кінських сил, а також акумулятори ємністю від 52 кВт/год до 77 кВт/год із максимальним запасом ходу до 600 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!