Новий Volkswagen Transporter виявився надто схожим на Ford

Час читання: < 1 хв.
0

Ентузіасти Volkswagen з нетерпінням чекають дебюту нового покоління transporter-моделі, яка викликає великий ентузіазм. Очікується, що ця версія продовжить спадщину культового transporter і порадує його відданих шанувальників.

Нещодавній витік інформації показав, що розробка нового transporter включала велику співпрацю між Volkswagen та Ford.

Майбутній Transporter буде побудований на основі архітектури недавно випущеного Ford Transit Custom. Ця основна конструкція стане базою для нової моделі Volkswagen, інтегрувавши інженерні розробки Transit Custom в Transporter.

Ford взяв на себе провідну роль у цьому спільному підприємстві, надавши основну частину інженерних рішень та виробничих можливостей, необхідні розробки Transporter. Це партнерство дозволяє Volkswagen використовувати великі технічні та виробничі ресурси Ford.

Незважаючи на значний вплив Ford, команда дизайнерів Volkswagen доклала всіх зусиль, щоб новий Transporter зберіг характерний стиль і мову дизайну, притаманний тільки Volkswagen. Навіть у рамках спільної роботи було зроблено зусилля щодо збереження фірмової естетики марки.

Тизерні зображення дали уявлення про дизайн Transporter, показуючи особливості передньої та задньої частин, що відповідають сучасному модельному ряду автомобілів Volkswagen.

Усередині новий Transporter буде оснащений фірмовою мультимедійною системою Volkswagen. Інтер’єр автомобіля залишиться вірним стандартам німецького бренду.

Серед нових моделей буде представлена ​​пасажирська версія під назвою Caravelle, яка безпосередньо конкуруватиме з Ford Tourneo. Це доповнення покликане запропонувати сильну альтернативу ринку, розширюючи присутність Volkswagen в сегменті пасажирських автомобілів.

Крім того, Volkswagen розглядає можливість випуску електричного варіанту – eTransporter. Ця модель буде схожа на електричну версію Ford E-Transit Custom, що відображає перехід галузі на екологічні транспортні рішення.

Прем’єра нового Transporter та його пасажирського варіанта Caravelle запланована на 2025 рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!