Розкрито найкращі електромобілі для власників собак

Час читання: < 1 хв.
0
Розкрито найкращі електромобілі для власників собак

Існує думка, що електромобілі через масивний акумулятор мають набагато менший обсяг вільного простору, ніж машини з ДВС, а значить не дуже практичні для власників собак.

Видання “Express” з посиланням на експертів компанії “The Electric Car Scheme” розвіяли цей міф, склавши список з “електричок”, які ідеально підходять для перевезення таких вихованців.

Найкращим електричним автомобілем для власників собак закордонний журнал назвав Tesla Model Y. Це одна з найпопулярніших моделей у лінійці американського бренду, в тому числі завдяки своїй практичності.

Батарейний кросовер відмінно підходить для того, щоб возити в ньому домашніх вихованців, оскільки має 971-літровий багажник. А якщо скласти спинки заднього ряду, то цей показник можна збільшити до 2158 літрів.

На друге місце експерти поставили новий електричний паркетник Kia EV9 . Незважаючи на те, що це 7-місна модель з об’ємом багажника в 333 літри, якщо скласти спинки третього ряду, можна звільнити більше 800 літрів здатного простору. Це дозволяє комфортно сидіти усередині практично всім видам собак.

Замкнув трійку найкращих електромобілів для «собачників» Nissan Leaf . Популярний бюджетний хетчбек є одним з найбільш довгоживучих електрокарів на планеті.

Незважаючи на свої компактні розміри, він здатний вмістити в багажнику до 435 літрів вантажу, а при складених спинках заднього дивана ця цифра автоматично збільшується до 1176 літрів, що забезпечить достатньо місця для середньостатистичного собаки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!