Компанія Opel розширює вигідні пропозиції на бензинові моделі

Час читання: < 1 хв.
0
Компанія Opel розширює вигідні пропозиції на бензинові моделі

Opel оновлює свою знамениту лінійку Corsa, запроваджуючи спеціальне видання Yes не тільки для електричної версії, а й для бензинових моделей. Після запуску електричної Opel Corsa у варіанті Yes на початку року, тепер аналогічні покращення доступні і для автомобілів із класичними двигунами.

Спеціальна версія Yes тепер пропонується для Opel Corsa з 1,2-літровим трициліндровим бензиновим двигуном потужністю 100 к.с. та механічною коробкою передач, а також для гібридної версії Corsa з м’якою гібридною системою та автоматичною трансмісією.

Комплектація Yes включає спортивні сидіння з напівшкіряним оздобленням і червоними швами, дах кольору Carbon Black, 16-дюймові чорні легкосплавні диски і ексклюзивний червоний колір кузова Rekord Red. Напис із назвою моделі на задніх дверях виконаний у чорному кольорі, додаючи автомобілю елегантності та сучасного шику. Ціна на Opel Corsa 1.2 Turbo без гібридної системи складає 24 499 євро, що відповідає вартості базової моделі Edition.

Версія Corsa Yes з м’яким гібридом запропонована за ціною від 26329 євро, що виявляється навіть вигідніше в порівнянні зі звичайною версією Edition за 27499 євро. Ці пропозиції роблять Opel Corsa Yes привабливим варіантом для тих, хто шукає стильний, добре оснащений автомобіль за доступною ціною.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!