Популярний позашляховик Toyota провалився в рейтингу найкращих середньорозмірних SUV, посівши останнє місце

Час читання: 2 хв.
0
Популярний позашляховик Toyota провалився в рейтингу найкращих середньорозмірних SUV, посівши останнє місце
Популярний позашляховик Toyota провалився в рейтингу найкращих середньорозмірних SUV, посівши останнє місце

Усі звикли, що автомобілі Toyota знаходяться у першій десятці будь-якого рейтингу найкращих машин на планеті. Втім, насправді так відбувається далеко не завжди.

Іноді буває, що навіть популярні і зарекомендували себе як чудові моделі цієї японської марки виявляються не просто серед аутсайдерів, а навіть займають останні місця у всіляких ТОП-ах. Саме це сталося в недавньому рейтингу, розкритому авторитетним порталом US News and World Report, який склав список з 23-х кращих середньорозмірних кросоверів і позашляховиків на 2024-2025 рік.

Незважаючи на те, що автомобіль 4Runner року вважається одним з найпопулярніших у гамі компанії Toyota, він посів у цьому списку останнє, 23 місце з 23-х. Машина отримала мінімальну оцінку в 6,9 бала з 10 можливих, поступившись 22 конкурентам.

При цьому найкращі моделі в цьому ТОП-і заробили по 8,7 бала з 10 (Kia Telluride, Hyundai Palisade). Крім них до десятки увійшли такі моделі як: Hyundai Santa Fe (8,6 бала), Chevrolet Traverse (8,4 бала), Mazda CX-90 (8,4 бала), Mazda CX-9 (8,3 бала), Buick Enclave (8,2 бали), Jeep Grand Cherokee L (8,2 бали), Kia Sorento (8,2 бали) та Volkswagen Atlas (8,1 бали).

Причина, через яку Toyota 4Runner виявився настільки гіршою за всі ці автомобілі, виявилася пов’язаною з тим, що при виставленні оцінок автори рейтингу враховували огляди шанованих критиків у газетах, журналах та інтернеті.

Крім того, вони оцінювали комфорт тієї чи іншої моделі, її економічність, якість салону, електроніки, продуктивність, функції безпеки та багато іншого.

На підсумкову оцінку Toyota 4Runner вплинув той факт, що позашляховик застарів і продається в майже незмінному вигляді вже 14 років. Машина має несучасний інтер’єр, має слабку економію палива, неважливу керованість і недосконалу трансмісію.

Втім, навіть незважаючи на це позашляховик «Тойоти» продовжує залучати покупців своїм неймовірним рівнем надійності, а також низькою ціною володіння та значним обсягом вантажного простору, які перевершують більшість автомобілів у класі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!