Компанія Lamborghini відкликає понад 2 тисячі Urus через дефект

Час читання: < 1 хв.
0
Компанія Lamborghini відкликає понад 2 тисячі Urus через дефект

Lamborghini оголосила про початок кампанії для моделей Urus Performante і Urus S 2023-2024 років випуску. Усього під відгук потрапляє 2133 автомобіля, при цьому виробник оцінює, що потенційний дефект стосується лише двох відсотків з них. Подробиці про цю неприємність в автомобілях вартістю близько 200 тисяч доларів.

Проблема пов’язана із заклепками замкового пристрою капота. Внаслідок порушення виробничого процесу на стороні постачальника, заклепки, що фіксують замок капота до кузова автомобіля, можуть мати недостатню деформацію. Це може призвести до утворення зазорів між капотом та переднім бампером під час руху на швидкості понад 150 кілометрів на годину.

Підвищений повітряний потік у таких умовах може перевантажити механізм замку, що, у свою чергу, може призвести до його виходу з ладу, відкидання капота назад та обмеження видимості водія, а також пошкодження лобового скла. У гіршому випадку капот може повністю відокремитися від автомобіля, створюючи небезпеку для інших учасників дорожнього руху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!