Toyota планує випуск потужного позашляховика для лінійки Gazoo Racing

Час читання: < 1 хв.
0
Toyota планує випуск потужного позашляховика для лінійки Gazoo Racing

Toyota розглядає можливість розширення своєї лінійки спортивних автомобілів Gazoo Racing, включивши до неї потужніший позашляховик. Незважаючи на те, що деякі моделі вже отримали версію GR Sport, повністю розроблений з нуля спортивний позашляховик поки що відсутній у портфоліо. Однак це може змінитись у майбутньому.

У розмові з австралійським журналом Car Expert керівник GR Томоя Такахаші заявив, що позашляховик необхідний: «У майбутньому, на мій погляд, нам потрібний SUV від GR. Деякі люди можуть використовувати тільки позашляховики, тому що вони мають сім’ю або їм потрібно більше простору.»

Такахаші не став розкривати, яка саме модель може отримати позначення GR. Однак, швидше за все, це буде один із найбільших позашляховиків. Найбільш ймовірними кандидатами є Land Cruiser, чи то LC 250/Prado для ринку США, чи великий LC300, що продається в деяких країнах. Можливо, також є сенс розглянути варіант GR RAV4, який міг би зайняти місце над версією Prime з потужністю 302 к.с. та розгоном до 100 км/год за 5,7 секунди.

Такахаші зазначив, що Gazoo Racing необхідно вибрати правильну модель для подальшого розширення, оскільки ресурси обмежені та неможливо запустити кілька продуктів за короткий термін через бюджетні обмеження. В даний час Yaris, Corolla, 86 та Supra пропонуються у версії GR.

Дивно, що Toyota так довго усвідомлювала необхідність позашляховика у лінійці GR. Багато автовиробників вже кілька років пропонують спортивні версії своїх великих моделей. Прикладом можуть служити Volkswagen з його T-Roc R, Tiguan R та Touareg R, а також Hyundai та Kia з їх Ioniq 5 N та EV6 GT відповідно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!