Mitsubishi намекнула на новое поколение внедорожника Pajero Sport

Час читання: 2 хв.
0

Два тижні тому компанія Mitsubishi показала, як зміниться її позашляховик Pajero Sport (на деяких ринках Montero Sport) із оновленням. Це виявилася фінальною модернізацією перед переходом моделі до нового покоління. Напередодні з’ясувалося, як може виглядати така генерація позашляховика. Причому його зображення «підкинув» до мережі сам автовиробник.

Цього тижня Mitsubishi провела спеціальний захід, оголосивши свої плани до 2030 року. На презентації офіційним особам було показано кілька слайдів із майбутніми новинками компанії. Серед них журналісти помітили позашляховик, який цілком може стати майбутнім поколінням Pajero Sport.

Судячи з затемненого зображення, автомобіль являє собою той самий великий позашляховик з великим кліренсом, що й раніше. Але відмінністю його нового дизайну може стати потужний блок світлодіодних денних ходових вогнів, що проходить через всю передню частину кузова.

Крім того, на даху машини на тизерах видніються масивні рейлінги, а її колеса великого діаметра взуті у позашляхові шини.

Зрозуміло, ніяких технічних подробиць про проект нового Pajero Sport від Mitsubishi не було. Хоча більшість експертів чекає, що машина в майбутньому поколінні зміниться не тільки зовні, а й технічно, обзавівшись сучаснішим двигуном і трансмісією, характеристики яких зараз засекречені.

Прем’єру новий Mitsubishi Pajero Sport/Montero Sport має справити протягом 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!