Volkswagen та Renault не зійшлися в думках: бюджетний електромобіль під загрозою

Час читання: < 1 хв.
0
Volkswagen та Renault не зійшлися в думках: бюджетний електромобіль під загрозою

Volkswagen і Renault припинили переговори про спільну розробку доступного електромобіля на базі Twingo, повідомили джерела. Цей розрив став несподіванкою для європейських автовиробників, які прагнуть конкурувати із китайськими компаніями у сфері електромобілів.

Спочатку компанії планували, що спільна робота допоможе зменшити витрати на виробництво. Тепер Volkswagen доведеться розробляти бюджетний електромобіль самостійно, а Renault продовжить роботу над своїм електричним Twingo , який планується до випуску 2026 року.

Renault та Volkswagen відмовилися коментувати ситуацію. Одне з джерел повідомило, що компанії «не змогли дійти згоди» після кількох місяців переговорів. Очікується, що Volkswagen ухвалить рішення з цього питання найближчими тижнями, з метою випустити доступний електромобіль до 2027 року.

Китайські компанії, що є найбільшими виробниками електромобілів у світі, швидко проникають на європейський ринок, чинячи тиск на такі компанії, як Renault та Volkswagen , щоб ті знижували витрати та прискорювали виведення нових моделей на ринок. Європейські автовиробники прагнуть випускати компактні електромобілі вартістю менше 20 000 євро, щоби конкурувати з китайськими брендами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!