Електро-Creta від Hyundai потрапила до об’єктивів фотошпигунів

Час читання: 2 хв.
0

Бестселер Hyundai в сегменті кросоверів (Creta) готується до того, щоб стати одним з автомобілів, що найбільше продаються в новій для себе категорії – електрокарів. Розробка машини ведеться з минулого року і тестові прототипи періодично потрапляють до об’єктивів очевидців. Так сталося і цього разу, причому авторам фотографій вдалося не просто зафільмувати кузов Creta EV, але ще й зазирнути в її салон.

Знімками автомобіля поділився блогер із ніком «PilotonWheels». На них машина з’явилася на публіці у щільному маскуванні, через яке придивляються лише частини передніх крил, а також дах та задні відбивачі.

Загалом набір шпигунських фото натякає на те, що зовні електричний паркетник відповідатиме своєму братові з ДВЗ. На початку цього року такі машини пережили фейсліфтинг і, схоже, нововведення, реалізовані в ході оновлення (нові радіаторні грати, роздільні фари та інші колісні диски), перекочують і на електро-Крету.

У салоні батарейного «паркетника» фотошпигунам вдалося виявити те саме компонування, що і в Creta з двигуном внутрішнього згоряння. Судячи з знімків, машині дістанеться аналогічна конфігурація дисплеїв, що поєднує між собою екрани цифрової комбінації приладів та мультимедійної системи.

Крім того, електрична Creta обзаведеться аналогічним двоспицевим мультикермом, але позбудеться селектора трансмісії на центральному тунелі, який перенесуть за кермо.

Щодо технічної частини машини, то тут поки що нічого невідомо. Інсайдери пишуть, що Creta EV може отримати літій-іонну батарею ємністю 45 кВт/год, але запас ходу автомобіля засекречений.

У продаж новий варіант «Крети» має надійти на початку 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!