Електричний пікап Toyota таки стане серійним

Час читання: 2 хв.
0

Японський електричний пікап Toyota Hilux EV таки стане серійною моделлю. Представлений наприкінці 2022 року електричний пікап Toyota Hilux EV у результаті стане серійною моделлю. Hilux Revo BEV випускатиметься в Таїланді, де на пікап припадає половина всіх продажів японської марки. Про те, чи з’явиться машина за межами країни, не повідомляється, але якщо враховувати, що основним конкурентом новинки компанія вважає Isuzu D-Max EV, то в перспективі цілком можливим є вихід електропікапа на ті ж ринки, де буде представлений його суперник.

Офіційне підтвердження серійного випуску електричного пікапа Hilux керівництво компанії Toyota зробило в інтерв’ю агентству Reuters, але жодних заяв щодо характеристик товарної моделі досі не було.

Ймовірно, остаточні специфікації машини ще не затверджені і підуть пізніше, ближче до презентації пікапа і виходу його у відкритий комерційний продаж.

З урахуванням того, що у Isuzu D-Max EV є двомоторна установка потужністю 176 кінських сил і батарея ємністю 66,9 кіловат-годину при вантажопідйомності в одну тонну і здатності буксувати 3,5-тонний причіп, то подібні характеристики чекають і від Toyota Hilux Revo BEV.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!