Нове покоління Hyundai Palisade всередині буде майже як Range Rover

Час читання: 2 хв.
0

Минулий рік ознаменувався для Hyundai прем’єрою його великого кросовера Santa Fe, який отримав більш строгий дизайн та інтер’єр, що нагадує автомобілі Land Rover, тоді як нинішній має стати роком нового Palisade. Нове покоління найбільшого «паркетника» південнокорейської марки знаходиться в роботі вже кілька років і поступово обростає подробицями.

Напередодні в Мережі з’явилися перші зображення, на яких можна в деталях розглянути інтер’єр свіжого Palisade. Як і у випадку з новим Santa Fe, машині має дістатись оформлення, що місцями нагадує Range Rover.

В основі візуалізації лежать шпигунські фотографії нового Palisade, до якого раніше вдалося заглянути корейським фотошпигунам. На картинці, що вийшла, видно, що інтер’єр машини виконаний в тому ж стилі, що і у випадку з Santa Fe, але володіє деякими власними деталями.

Зліва інтер’єр нового Hyundai Santa Fe, праворуч – нового Hyundai Palisade

Так, наприклад, флагман має інше торпедо, фізично відокремлене від центрального тунелю, а також власні дверні карти, блок клімат-контролю і сидіння. Що стосується подібностей з Range Rover, то на це натякають світле оформлення і кермо, конструкцією нагадує преміальний британський вседорожник.

Зліва інтер’єр актуального Range Rover, праворуч – нового Hyundai Palisade

Що стосується екстер’єру, то тут на Palisade також чекає кардинальне перетворення. Машина приміряє на собі брутальніший екстер’єр з великою решіткою радіатора і прямокутними вертикальними фарами і ліхтарями, а також злегка зміненими боковинами.

У продаж новий Hyundai Palisade надійде на початку 2025 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!